Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt, 08:30 - 18:00

Telefon

+90 (312) 426 6010

E-Mail

info@yukdar.com.tr

Hakkımızda

Firma kurucularının 2013 yılında ortak olarak hareket etmek hakkında görüş birliğine varması sonucunda 2014 yılının başlarında YÜKDAR İNŞAAT TAAAHHÜT SAN. TİC. LTD. ŞTİ olarak kuruluşunu tamamlamış ve faaliyetlerine başlamıştır.

Firma ortaklarımız meslek hayatlarına yurt içinde ve yurt dışında bulunan projelerde, taşeron ve şantiye şefi olarak görevler alarak başlamışlardır. Özellikle çelik boru ile yüksek ve orta basınç doğalgaz boru hatları yapımı ve polietilen boru ile doğalgaz ve içme suyu boru hatları yapım işlerinde tecrübelen ilerek uzmanlık kazanılmıştır, takip eden süreler içinde konut, otel, endüstriyel tesis, köprü, yüzme havuzu ve sosyal tesis projeleri de tamamlanmıştır.

Kaliteden ödün vermeden, doğru planlama yapılması ve ekibin bütün olarak adaptasyonun sağlanması halinde imkansızın olmadığı inancı ile farklı disiplinlerde bulunan projeler hızla tamamlanmıştır.

Gelişen Türkiye’nin elektrik enerjisi ihtiyacının karşılanması amaçlı yatırımcı firmaların HES projelerine yoğunlaşması ile birlikte, özellikle hidroelektrik santrallerinin yapımında görevler alınarak, kısa sürede bir çok proje tamamlanmıştır.

YÜKDAR İNŞAAT; üstlenilen projelerin yapım aşamasında müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma devamlılığını göstererek, kaliteli ve estetik görünümlü imalatlar yapmak arzusundan ödün vermeden, Türk inşaat sektörünün zayıf halkası olan işçi sağlığı ve güvenliği kural ve yönetmeliklerine tam uygunluk sağlamak amacı ile hareket etmektedir.

Genç ve dinamik davranış sergileyebilen firmamızın genleri, içinde bulunduğumuz sektörde elde edilen tecrübe ile çeyrek asır öncesine dayanmaktadır, çeyrek asırlık sürede ülkemiz inşaat sektörünün atladığı basamaklar yadsınamaz bir gerçektir, bu gelişimin devamlılığını takip ederek ve bu bilinç ile teknolojiyi uygulamalarımıza dahil ederek çalışmalarımıza yön vermenin sorumluluğunu da taşıyacağız. Başarının gerçek bir ekip ile birlikte çalışılarak kazanılacağı inancıyla, sektör içinde kalitemizi ön plana çıkararak varlığımızı sürdürmek niyeti ve arzusu ile davranmaya çalışacağımıza, kuruluş aşamamızda söz verdik ve bu sözümüze her daim genç kalarak uyacağımıza olan inancımız tamdır.